Partneriai


Vitoldas Martovičius

ADVOKATAS

ĮKŪRĖJAS, PARTNERIS, ADVOKATAS

- Įmonių teisė
- Įmonių restruktūrizavimas ir bankrotas
- Ikiteisminių ginčų analizė, kliento strategijų, situacijų sprendimo būdų formavimas

+370 687 42594
vitoldas@adv.lt

Aris Damušis

ADVOKATAS

ĮKŪRĖJAS, PARTNERIS, ADVOKATAS

- Viešieji pirkimai
- Prievolių teisė
- Įmonių restruktūrizavimas ir bankrotas
- Fizinių asmenų bankrotas
- Statybų teisė
- Nekilnojamojo turto teisė
- Įmonių teisė

+370 688 36688
aris@adv.lt

Advokatai


Milena Juškaitienė

ADVOKATĖ

ADVOKATĖ, GRUPĖS VADOVĖ

- Asmens duomenų apsauga
- Darbo teisė
- Įmonių teisė
- Įmonių restruktūrizavimas ir bankrotas
- Prievolių teisė
- Fizinių asmenų bankrotas
- Šeimos teisė

+370 682 58138
milena@adv.lt

Nida Kazokienė

ADVOKATĖ

ADVOKATĖ

- Statybų teisė
- Darbo teisė
- Įmonių restruktūrizavimo ir bankroto teisė
- Nekilnojamojo turto teisė
- Prievolių teisė
- Paveldėjimo teisė

+370 687 44966
nida@adv.lt

Gerutis Niaura

ADVOKATAS

ADVOKATAS, MEDIATORIUS

- Įmonių restruktūrizavimo ir bankroto teisė
- Nekilnojamojo turto teisė
- Įmonių teisė
- Mediacija

+370 698 32264
gerutis@adv.lt

Artūras Špilkovas

ADVOKATAS

ADVOKATAS

- Baudžiamoji teisė

+370 698 44434
arturas@adv.lt

Advokato padėjėjai


Neringa Krapikaitė

ADVOKATO PADĖJĖJA

ADVOKATO PADĖJĖJA

- Statybų teisė
- Nekilnojamojo turto teisė
- Prievolių teisė

neringa@adv.lt

Martyna Leonavičiūtė

ADVOKATO PADĖJĖJA

ADVOKATO PADĖJĖJA

- Prievolių teisė
- Nekilnojamojo turto teisė
- Statybų teisė
- Įmonių restruktūrizavimas ir bankrotas
- Administraciniai ginčai

+370 614 71276
martyna@adv.lt

Tomas Petrauskas

ADVOKATO PADĖJĖJAS

ADVOKATO PADĖJĖJAS

- Statybų teisė
- Nekilnojamojo turto teisė
- Įmonių teisė
- Prievolių teisė

+370 612 24888
tomas@adv.lt

Robertas Rimkus

ADVOKATO PADĖJĖJAS

ADVOKATO PADĖJĖJAS

- Asmens duomenų apsauga

+370 695 56695
robertasr@adv.lt

Ingrida Šimkevičienė

ADVOKATO PADĖJĖJA

ADVOKATO PADĖJĖJA

- Įmonių restruktūrizavimas ir bankrotas
- Fizinių asmenų bankrotas
- Šeimos teisė
- Paveldėjimo teisė

+370 614 16115
inga@adv.lt

Justė Vaščėgienė

ADVOKATO PADĖJĖJA

ADVOKATO PADĖJĖJA

- Viešieji pirkimai
- Įmonių restruktūrizavimas ir bankrotas
- Prievolių teisė
- Nekilnojamojo turto teisė

+370 686 91990
juste@adv.lt

Teisininkai


Rimantė Balnė

TEISININKĖ

TEISININKĖ

+370 612 04700
rimante@adv.lt

Melisa Žvirblytė

TEISININKĖ

TEISININKĖ

+370 671 09921
melisa@adv.lt

Dovylė Cironkienė

TEISININKĖ

TEISININKĖ

- Įmonių teisė

+370 686 53472
dovyle@adv.lt

Biuro vadovė


Vida Karpavičienė

BIURO VADOVĖ

BIURO VADOVĖ

+370 617 00161
vida@adv.lt